Scholarships/tr

From Wikimania 2010 • Gdańsk, Poland • July 9-11, 2010

* ar/العربية (published)* ca/català (published)* cs/čeština (missing) * br/brezhoneg (missing) * ben/ben (published)* de/Deutsch (published)* el/Ελληνικά (published)* en/English (published)* es/español (published)* eu/euskara (missing) * fr/français (published)* hu/magyar (missing) * ia/interlingua (missing) * it/italiano (published)* ja/日本語 (published)* ko/한국어 (published)* mk/македонски (published)* nl/Nederlands (published)* pl/polski (published)* pt/português (missing) * ru/русский (published)* ro/română (published)* scn/sicilianu (published)* sq/shqip (missing) * sw/Kiswahili (published)* sv/svenska (missing) * tr/Türkçe (published)* za/Vahcuengh (missing) * zh-hans/中文(简体) (published)* zh-hant/中文(繁體) (published)

destination: Scholarships
source update: 2010-04-02 (diff since translation)

Wikimania 2010 Burs Programı

6. yıllık Uluslararası Wikimania 2010 konferansı, bu sene 9-11 Temmuz 2010 tarihinde Polonya'nın Gdansk şehrinde Polish Baltic F. Chopin Philharmonic alanında gerçekleşecek. Wikimedia Vakfı, seçilecek kişilerin yolculuk masrafları, konaklama ve etkinliğe kayıt ücretleri için sınırlı sayıda burs verecek.

Burs Programının amaçları

  • Wikimania 2010'u başarılı ve üretken, uluslararası bir konferans yapmak.
  • Katılımı teşvik ederek Wikimedia projelerini desteklemek
  • Konferansı Wikimedia hareketindeki birçok aktif ve yeni katılımcılar ile zenginleştirmek.

Burs için başvuru

Burs almak için lütfen başvuru formunu doldurun.

Yetkinlik (kimler başvurabilir): Dünyanın her yerinden herhangi bir Wikimedia projesinde aktif ve/veya herhangi bir Wikimedia gönüllüsü başvuru yapmaya yetkindir. Özgür bilgi, özgür yazılım, ortak çalışma konularına ilgili kişiler de başvuru yapmaları için desteklenir.


Seçim: Bütün başvurular Wikimania Burs Değerlendirme Komitesi tarafından değerlendilecektir. Burs alacak kişilerin seçmek için kriterler Burs Programı Komitesi tarafından programın amaçlarına ve ilgili konularına uygun olarak belirlenir.


Başvuru için son tarih: Burs başvurusu için son tarih: 11 Nisan 2010 23:59:59 UTC Bu tarihten sonra başvurular kabul edilmeyecektir.


Wikimania 2010 Burs Programı hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Sorular ve Cevaplar sayfasını ziyaret edin.